Металоконструкції

Проектна документація

Проектні рішення різної складності із застосуванням розрахункових схем розташування елементів будівель, вузлів, з’єднань успішно реалізовані в більш ніж 100 будівельних проектах. Тут і конструкції покрівельних ферм, кроквяні системи, колони, опорні балки, конструкції міжповерхових перекриттів і багато іншого застосовується інженерами для вирішення різноманітних задач. Колектив компанії активно застосовує технічні рішення в класичному будівництві з бетону і чорних зварних металоконструкція. Впроваджує і адаптує ЛСТК в житловому і промисловому будівництві застосовуючи сучасні будівельні норми. Крім того, інженерами машинобудівниками успішно розробляється нове затребуване обладнання для обробки тонколистової сталі, конструюють нестандартне металообробне обладнання.

Замовити консультацію
Будівництво за технологією ЛСТК

Основним напрямком діяльності компанії  є будівництво повнокомплектних швидкомонтованих будівель на основі сталевих каркасів “під ключ”. Ми надаємо повний супровід проекту від ідеї до здачі об’єкта в експлуатацію, а саме: консультація, проектування, виготовлення і монтаж каркаса будівлі, влаштування огороджувальних конструкцій і промислових підлог. 

Незаперечною перевагою швидкомонтованих будівель (БМЗ) є висока швидкість зведення і можливість реалізації різних форм і розмірів будівлі при збереженні відмінних експлуатаційних характеристик, тривалого терміну служби і низьких витрат на утримання і ремонти. Це дає можливість зводити будівлі різного функціонального призначення і реалізовувати завдання Замовника в найкоротші терміни.

Компанія виконує поставку “під ключ” будівель будь-якого призначення. Ви можете замовити об’єкти для:

-сільськогосподарської діяльності свинарники, пташники, корівники, зерносховища;

-промислового призначення – ангари, склади, цехи;

-для комерційного застосування торгові центри, магазини, автосервіси, паркінги та інше.

Власний проектний департамент і високий професіоналізм фахівців дозволяє нам пропонувати Замовнику надійні проектні рішення, які допоможуть знизити металоємність, оптимізують терміни будівництва і, як наслідок, зменшать кінцеву вартість зведеного будівлі.

Ціни на будівництво з металоконструкцій “під ключ” залежать від ряду факторів, таких як загальна площа, особливості об’єкта, його місце розташування і т. д. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта, в подальшому фіксується в кошторисі і не змінюється в ході робіт . Дізнатися ціну на будівництво будівлі з металоконструкцій “під ключ” можна на нашому сайті. Для цього заповнюйте заявку на розрахунок вартості, вкажіть детальні характеристики бажаного об’єкта і дані для зворотного зв’язку.