В даний час на будівельному ринку можна знайти велику різноманітність плиток. Поверхня підстави, на яке укладається плитка, може бути виконана з:
цементу;
дерева;
бетону і т.д.
Принцип укладання для різних поверхонь практично однаковий, тільки слід підібрати потрібний тип клею в залежності від виду підстави. Бетонна підлога є найбільш придатною основою, однак тут важливо враховувати деякі технологічні нюанси.
Що потрібно врахувати
Слід мати на увазі, що існують плитки для укладання підлоги і стін, властивості яких помітно різняться. Плитка на значно товщі і має протиковзким матовим покриттям.
Також необхідно взяти до уваги те, що колірні відтінки різних партій однакового виду можуть злегка відрізнятися, тому краще відразу визначитися з кількістю матеріалу і купити трохи більше плиток, ніж потрібно.
Надалі це зможе полегшити процес укладання при випадковому пошкодженні деяких плиток.
Можна виділити наступні етапи укладання плитки:
1. підготовка чорновий поверхні;
2. приготування клею;
3. укладання;
4. затирання швів.
Підготовчий етап
Насамперед необхідно забезпечити чистоту поверхні, на яку буде укладатися плитка, тому потрібно видалити з неї всю пил і забруднення. Плитка кладеться тільки на ідеально рівну поверхню з достатнім ступенем жорсткості.
Перед тим, як укладати плитку, слід визначитися з тим боком приміщення, звідки почнеться вестися робота. Між плиткові шви можуть бути товщиною 0,3-0,5 см.
Однак можна обійтися і безшовної укладанням, в залежності від поставленої дизайнерської завдання. Як правило, чим тонше шов, тим естетична і акуратніше виглядає облицьована поверхня.
Існує безліч всіляких способів укладання:
у вигляді зображення
комбінована
монохромна
зі зміщенням
в шаховому порядку
Це один з ключових моментів укладання, який необхідно продумати заздалегідь. Можна намалювати будь-які варіанти розкладки, щоб потім вибрати найбільш підходящий.
Вдала розкладка допоможе виграшно виглядатиме навіть найдешевшої плитці, тоді як непропорційно розкладена дорога матиме непривабливий зовнішній вигляд.
Вартість послуги: від 250 грн / м2
Натяжна стеля має кілька важливих переваг. Одне з них – гнучкість: полотно не деформується при усадці будинку. Серед його додаткових переваг:
Нескладний монтаж, який не займає багато часу. Майстри «Комфорт Тут» виконують монтаж конструкції за кілька годин, з мінімальною кількістю обладнання.
Простий догляд. Навіть якщо натяжна стеля забрудниться, вам не доведеться шукати спеціальні служби в Києві. Очистити конструкцію можна самостійно, вологою ганчіркою і мильним розчином.
Широкий вибір дизайну. Купити натяжна стеля різного кольору, різної фактури або з фотодруком – все це можливо на прохання клієнта.
Захист від протікання зверху. Коли ви у від’їзді, а ваші сусіди не закрили воду, не бійтеся. Натяжні стелі не дадуть воді пролитися назовні.
Хочете знайти компанію, що займається установкою натяжних стель в Києві, вибирайте «Комфорт Тут». Ціна замовлення буде розрахована виходячи з площі приміщення, типу конструкції. Купити натяжні стелі можна недорого або за високою ціною (при незвичайному оформленні полотна). Замовити конструкцію в Києві на більш вигідних умовах можна в період дії знижок і акцій. Слідкуйте за ними на нашому сайті і економте на замовлення.
Вартість: від 250 грн / м2
Цей етап роботи дуже важливий, тому що після чистової обробки всі погрішності і нерівності можуть стати дуже помітними. Ми приділяємо особливу увагу вирівнюванню: наші фахівці зможуть створити ідеально рівні поверхні стін і стелі, а також, завдяки застосуванню сучасних технологій, ідеальні кути в 90 градусів!
Вартість: від 100 грн / м2
Адреса:
вул. Березняківська, 23, офіс 41
м. Київ
Україна
Комфорт тут! 2019
Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо